Wydrukuj stronę

O nas

Drodzy Czytelnicy,

Mamawlodzi.pl jest jednym z pierwszych w Łodzi portali z informacjami dla łódzkich mam i ich pociech. Istnieje w Łodzi nieprzerwanie od czterech lat i jest aktualizowany niemal codziennie.

Strona jest owocem doświadczeń i emocji związanych z byciem mamą w naszym mieście, a jej powstanie podyktowane zostało chęcią utrwalenia zdobytej wiedzy i ulotnych chwil wczesnego macierzyństwa. Serwis jest pomysłem autorskim łódzkiej mamy; jego twórczyni, mieszkanka Retkini, jest mamą małej dziewczynki. To właśnie dla Niej powstała ta strona.

Co łódzka mama znajdzie na Mamawlodzi.pl?

Przede wszystkim pozna miejsca i adresy przyjazne dzieciom i ich rodzicom, dowie się, co warto aktualnie robić z maluchem w naszym mieście w wolnym czasie. Otrzyma informację o promocjach, wyprzedażach i ofertach handlowych dla dzieci. 

Każda mama z Łodzi, dzięki innym mamom oraz specjalistom wspierającym projekt, otrzyma fachową pomoc w razie jakichkolwiek rodzicielskich problemów. Zapozna się też z niezbędnymi przepisami, których znajomość umożliwi jej powrót do pracy po porodzie bądź walkę z dyskryminacją. A na koniec zrelaksuje się, czytając zamieszczane regularnie wiadomości oraz felietony w sekcji Czytelnia. I tu prośba do Was, drogie Mamy, o aktywny udział w tworzeniu tego miejsca. Jeśli brakuje w nim czegoś ważnego albo macie pomysły, co można udoskonalić, możecie pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz projekt rekomendowany jest przez fundacje i inne inicjatywy oraz portale rodzicielskie. Posiadamy Certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom przyznany przez Gazetę Wyborczą.

Ostatnia modyfikacja środa, 25 wrzesień 2013 13:05
Oceń artykuł
(0 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska