Jesteś tutaj: StartInformator miejskiEdukacja & warsztatyWarsztat Marzenie MAMY

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Warsztat Marzenie MAMY

„Jeśli nie zadbasz o realizację własnych marzeń ktoś inny zatrudni Cię do realizacji swoich”...

Zapraszam Cię na jednodniowy warsztat o precyzowaniu marzeń. W kręgu kobiet dokonasz wizualizacji tego, o czym marzysz w takich obszarach jak: finanse, sława i uznanie, związek, zdrowie, dzieci, wiedza, droga zawodowa i życie towarzyskie. Będziesz tworzyć, rozmawiać i wymieniać pozytywną energią z innymi.

Korzyści:

  • wyjdziesz z własną mapą marzeń, która będzie obrazowym przedstawieniem tego, czego Ty chcesz i tylko Ty zadecydujesz, co się na niej znajdzie
  • stworzona mapa pokaże Ci, o co możesz jeszcze zadbać, zanim wrócisz do pracy. Zobaczysz, które obszary są już poukładane, które trzeba przeorganizować, a które dopiero ułożyć
  • będziesz wiedziała, które marzenia są dla Ciebie na ten moment najważniejsze
  • zobaczysz całościowo swoje życie i powiązania między obszarami
  • uruchomisz emocje, które pomogą Ci realizować marzenia
  • dowiesz się, co dalej zrobić z mapą
  • zrelaksujesz się w kręgu kobiet w podobnym momencie życia

Terminy:
13.11.2015
20.11.2015

Czas warsztatu: godz. 9.00 – 15.00
Ilość uczestników: minimalna liczba 3 maksymalnie 6 osób
Miejsce: ul. Tuwima 95A w Łodzi
Inwestycja: 120 zł
W cenie:  kawa, herbata, słodki poczęstunek, materiały do wykonania mapy, materiały szkoleniowe
Promocja dla zdecydowanych:
1) 100 zł jeśli zapiszesz się i opłacisz warsztat do dwóch tygodni przed (do 30 października lub do 06 listopada 2015 r. –odpowiednio do terminów warsztatu)
2) 110 zł jeśli zapiszesz się i opłacisz warsztat do tygodnia przed (czyli do 06 lub do 13 listopada 2015 r. odpowiednio do terminów warsztatu)
Zapisy: droga mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy (jeśli jest inny od tego, przez który się zapisujesz).
Po zapisaniu dostaniesz mailem dane do przelewu. Wpływ środków na moje konto jest potwierdzeniem udziału w warsztacie.
Wpłaty podlegają zwrotowi w przypadku zgłoszenia nieobecności do 2 dni przed warsztatami.

Zapraszam do przeczytania wpisu o mapie marzeń na blogu. Dowiesz się z niego, czym jest mapa marzeń i jak ją się tworzy.
Jeśli masz dodatkowe pytania w związku z warsztatem, wyślij je na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Na pewno otrzymasz odpowiedź.

Zapisz się już dziś – im wcześniej, tym taniej oraz zapewniasz sobie miejsce na warsztatach (jest ich tylko 6 na każdym). 

Ostatnia modyfikacja czwartek, 03 grudzień 2015 20:11
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo