Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaCentrum Fitnessu MAXFIT

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Centrum Fitnessu MAXFIT

Klub oferuje zajęcia dla mam z niemowlakami i starszymi dziećmi. To najlepszy wybór dla tych pań, które chciałaby wrócić po ciąży do dawnej formy i sylwetki, a nie mają możliwości zostawiania dziecka pod czyjąś opieką.

Ale nie tylko dla nich - klub zaprasza wszystkie mamy, które chciałyby spędzić czas z dzieckiem przyjemnie i aktywnie, a jednocześnie  spotkać się z koleżankami i wymienić doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.

Działalność klubu została zaplanowana właśnie tak, by jak najlepiej wyjść naprzeciw ich potrzebom:

  • zajęcia odbywają się w Hali Parkowa w Parku 3-go Maja - przed i po ćwiczeniach mamy mogą spokojnie pospacerować z dala od zgiełku ulicy;
  • zarówno wyposażona w przewijak szatnia, jak i sala do ćwiczeń znajdują się na parterze - można do nich bez trudu dostać się z wózkiem czy nosidełkiem;
  • na mamy zmotoryzowane czeka duży, bezpłatny i monitorowany parking.

Instruktorka wykorzystuje m.in. piłki, maty, obciążniki na kostki, kijki treningowe czy gumy. W tym czasie dziecko odpoczywa na kocyku albo ćwiczy wspólnie z mamą. Potem chwila rozciągania, a na koniec część przeznaczona wyłącznie dla najmłodszych - masaż piłeczką, rozciąganie, bujanie w kocyku itp. przy wyciszonej, spokojnej muzyce. Choć ćwiczenia przypominają tradycyjny aerobik, nie są aż tak wymagające - każda mama ćwiczy w swoim rytmie, może też spokojnie nakarmić i przewinąć dziecko. W zajęciach mogą brać udział panie 7-8 tygodni po porodzie fizjologicznym i 9-10 tygodni po cesarskim cięciu.

Zajęcia dla kobiet w ciąży i mam z niemowlakami i małymi dziećmi FIT MAMA odbywają się w poniedziałki o 16:45.

Centrum Fitnessu MAXFIT

ul. Małachowskiego 5/7

90-160 Łódź

tel: 0 605-035-245

www.maxfit.com.pl

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 02 wrzesień 2013 13:14
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo