Wydrukuj stronę

Fitness Klub Rytm

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Klub stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając o relaksie i dobrym samopoczuciu Klientów.

Wzorując się na najlepszych klubach w Polsce i Europie, Rytm, jako pierwszy w Łodzi, wprowadził nowoczesny podział na techniki cardio, muscle, mieszane oraz relaksacyjne. Podnosi to efektywność ćwiczeń i zapewnia większą satysfakcję ćwiczącym.

Rytm proponuje szeroką ofertę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Oferuje między innymi zajęcia Funky, Dance, Plus 50, Stretching, Pilates czy program Aktywne 9 Miesięcy, a od niedawna także kursy tańca towarzyskiego:

Aktywne 9 miesięcy Gimnastyka dla kobiet w ciąży.

Zajęcia obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe o niskiej intensywności z elementami Pilates, Jogi i Body Ball oraz ćwiczenia oddechowe i trening relaksacyjny. Poprawiają funkcjonowanie układu krążenia i układu oddechowego, powodując niższy przyrost masy ciała, a tym samym rzadsze występowanie otyłości, rozstępów skóry i żylaków. Pozytywnie wpływają na rozwój płodu i przebieg ciąży.

Hip Hop Funky dla dzieci

Zajęcia dla najmłodszej grupy klientów inspirowane muzyką i tańcem Hip Hop i Funky. Specyficzny styl ruchów, niebanalna choreografia w klimacie  "czarnej muzyki" rodem z MTV.

Fitness Klub Rytm

Łódź, ul. Hufcowa 20a
042 689 03 54

Łódź, ul. Zgierska 69 (Budynek ABC)
0 42 255 53 55

Łódź, ul. Ćwiklińskiej 22 (I piętro, obok Poczty).
042 673 00 77

www.rytm.pl

Ostatnia modyfikacja wtorek, 03 wrzesień 2013 09:46
Oceń artykuł
(0 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska

Podobne elementy