Wydrukuj stronę

Fryzjerek

Salonik fryzjerski dla dzieci przełamuje stereotyp, ze dzieci boją się wizyty u fryzjera. Stworzyliśmy miejsce gdzie dziecko dobrze się czuje, szybko oswaja nową sytuację i w mgnieniu oka jest gotowe do zabawy w samochodziku lub zaciekawione ogląda ulubioną bajkę. Nawet nie zauważa kiedy niesforne kosmyki znikają a na głowie pojawia się śliczna nowa fryzurka.

Obserwowanie i naśladowanie rodziców to ulubiona zabawa dzieciaczków. Dlatego stworzyliśmy pakiety RAZEM RAŹNIEJ, które zachęcają maluchy do obcięcia włosków razem z mama lub tatą. Pakiety to nie tylko oszczędność ale przede wszystkim świetna zabawa dla całej rodziny.

Wygospodarowanie czasu na własne przyjemności kiedy jest się mama bywa naprawdę kosmicznie trudne. We FRYZJERKU mamy mogą oddać się relaksującym zabiegom fryzjerskim podczas kiedy my bawimy się z dzieckiem tuż obok. To świetna okazja kiedy nie rezygnując z własnych potrzeb i przyjemności spędzamy czas z dzieckiem.

FRYZJEREK z łatwością przeistacza się w niezwykły SAWANNA CLUB gdzie można zorganizować urodziny, pokazy mody i inne wspaniałe kameralne imprezy dla dzieci. Dla najmłodszych maluchów proponujemy też Wyjątkowa Uroczystość Pierwszego Strzyżenia - babcia lub dziadek zaproszeni na taka uroczystość z pewnością będą bardzo dumni.

Po udanym strzyżeniu mały bohater może wybrać dla siebie mały prezent we fryzjerkowym sklepiku.  Znajdzie tam drewniane układanki, puzzle i zabawki edukacyjne oraz niezwykle książeczki. Każda ma w sobie jakąś niespodziankę. Są książeczki – tablice, Atlasy z magnesami, Książeczka do nauki wiązania butów i wiele, wiele innych.

FRYZJEREK

pl. Zwycięstwa 2 90-312 Łódź

tel 42 674 09 90 kom +48 782 028 020

ul. Pabianicka 245 93-457 Łódź

tel +48 512 801 212

www.fryzjerek.com

Ostatnia modyfikacja wtorek, 03 wrzesień 2013 09:54
Oceń artykuł
(0 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska