Jesteś tutaj: StartInformator miejskiFitness & spaNowa fryzura i dobra zabawa

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Nowa fryzura i dobra zabawa

Kolorowe wnętrze, fotele w kształcie samochodów, tablety z grami i bajkami – to nie opis sali zabaw, tylko nowego salonu fryzjerskiego, który otworzył się w Porcie Łódź. 9 lutego Fryzjerek zacumował w centrum i na pokład, pełen atrakcji dla maluchów, zaprasza dzieci oraz rodziców.

Zabawa u fryzjera

Nowy salon w Porcie Łódź jest w pełni przystosowany do potrzeb i wymogów małych klientów. Na najmłodszych czekają specjalne fotele w kształcie samochodów, zabawki i kolorowe książeczki. Starsze dzieci w salonie Fryzjerek znajdą tablety z grami i bajkami, odpowiednio przystosowane do ich wieku. Gdy maluchy zajęte są zabawą, profesjonalni fryzjerzy dziecięcy delikatnie i szybko wykonują twarzowe oraz łatwe do układania fryzurki.

— Większość rodziców obawia się pierwszej wizyty z dzieckiem u fryzjera, ale dzięki salonowi Fryzjerek mogą zapomnieć o wybuchach płaczu malucha na widok nożyczek. Miejsce zostało tak zaaranżowane, by dzieci czuły się w nim dobrze, szybko oswoiły się z sytuacją i zajęły beztroską zabawą. Wtedy nawet nie zauważą, że niesforne kosmyki znikają z ich głowy – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

Nowa fryzura dla mamy i taty

W nowym salonie w Porcie Łódź na zmianę fryzury mogą zdecydować się także rodzice. To doskonała okazja, by wygospodarować chwilę na relaks u fryzjera, wiedząc, że maluch bawi się bezpiecznie tuż obok.

- Salon Fryzjerek to miejsce w pełni przyjazne dzieciom i rodzicom. Cieszymy się, że dołączyła do nas firma, która tak samo jak my, przykłada niezwykłą wagę do zapewnienia komfortu całej rodzinie – dodaje Andrzej Cieślik.

Za nową fryzurę dziecka w salonie Fryzjerek zapłacimy 33 zł, a za podcięcie grzywki 15 zł. Damskie strzyżenie z modelowaniem to koszt od 45 zł do 65 zł, w zależność od długości włosów. Panowie mogą skorzystać z usług fryzjera za 33 zł. Dostępne są także specjalne pakiety w promocyjnych cenach, dzięki którym cała rodzina opuści salon w nowym uczesaniu.

Ostatnia modyfikacja piątek, 06 wrzesień 2013 11:43
Oceń artykuł
(0 głosy)
Więcej w tej kategorii: « Silk Farm Good Time Day Spa »
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo