Wydrukuj stronę

Multibabykino

Sieć kin Multikino i Silver Screen organizuje specjalne seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to w tej chwili jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywajacych na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w osiemnastu kinach sieci Multikino i Silver Screen spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kina przygotowują specjalne warunki w salach kinowych, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.
Sale, w których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Kina, oprócz specjalnych warunków, pomyślały również o wygodzie rodziców. W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki oraz chusteczki nawilżające.
Multibabykino to nie tylko rozrywka, ale również wyjątkowa okazja na spotkanie z ekspertami, m.in.: z dziedziny pediatrii, czy psychologii rozwojowej. Przykładem są akcje specjalne z Instytutem Pampers.
Multibabykino to miejsce spotkań młodych rodziców, możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, radościami, a także oddech od codziennych obowiązków. To znakomita okazja dla najmłodszych i ich rodziców do zawarcia przyjaźni.

MULTIBABYKINO

SILVER SCREEN / Multikino
Al. Piłsudskiego 5, 90-368 Łódź
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnia modyfikacja poniedziałek, 02 wrzesień 2013 11:59
Oceń artykuł
(0 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska

Podobne elementy