Jesteś tutaj: StartInformator miejskiSklepy & centra handlowePort Łódź Junior dla stałych bywalców

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Port Łódź Junior dla stałych bywalców

Port Łódź Junior przygotował dla stałych bywalców specjalne prezenty. Od 10 stycznia do 30 kwietnia b.r. regularne wizyty w bezpłatnej sali zabaw są nagradzane. Dzieci, które w ciągu dwóch miesięcy odwiedzą strefę Junior 12 razy otrzymają wyjątkowe upominki dostosowane do swojego wieku. 

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior to kraina stworzona specjalnie z myślą o dzieciach. Na przestrzeni 400 m2 na najmłodszych czekają wykwalifikowani animatorzy prowadzący zajęcia odpowiadające tematyką zmieniającym się porom roku czy aktualnie obchodzonym świętom. W Porcie Łódź Junior dzieci mogą również skorzystać z basenu z piłeczkami, zabawek, kolorowanek, książek i maskotek. Na maluchy czeka też zjeżdżalnia oraz kącik gier sportowych na Nintendo Wii. Podczas gdy dzieci będą bezpiecznie i twórczo spędzać czas, ich opiekunowie mogą oddać się zakupom.

Teraz pobyt w Porcie Łódź Junior to również szansa na odbiór upominków, które trafią do jego stałych bywalców. Dzieci, które w ciągu dwóch miesięcy – liczy się data rozpoczęcia zbierania pieczątek, zbiorą w sumie 12 pieczątek na swojej karcie (każda wizyta to jedna pieczątka), mogą liczyć na zabawki rozwijające wyobraźnię i pobudzające kreatywność.   

- Port Łódź Junior to jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie łódzkich galerii handlowych. W czasie, kiedy rodzice wybierają się na zakupy, najmłodsi zostają pod opieką wykwalifikowanych animatorów, dbających o ich wszechstronny rozwój. Stawiamy tu przede wszystkim na rozrywkę poprzez edukację i takie również będą upominki wręczane naszym małym gościom – podczas zabawy nimi nie zabraknie okazji do główkowania i spożytkowania twórczej energii – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer marketingu Portu Łódź. 

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior czeka na najmłodszych od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00 i w weekendy w godz. 10.00-20.00.

Ostatnia modyfikacja piątek, 15 maj 2015 09:19
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo