Jesteś tutaj: StartCzytelniaMamuśki na kręgielni

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Mamuśki na kręgielni

W Klubie Mamuśki przygotowania do kolejnego spotkania dobiegły końca, odbędzie się ono 16.03.2016...

Data: 16.03.2016 (środa) godz. 19:00-22:00
Temat: Mamuśki na kręgielni
Miejsce: Sky Bowling, Centrum Handlowo- Rozrywkowe Sukcesja, al. Politechniki 1,
Formuła spotkania: Rozrywka i relaks :)
Prowadzący: Klubowe Mamuśki, Borys Czajkowski

Marzec jest szczególnym miesiącem, kiedy to kobiecość odkrywa swoje najpiękniejsze oblicze. Z pewnością każda z nas czeka na TEN wtorek, kiedy to w kalendarzu pojawi się magiczna cyfra "8". W tym szczególnym dniu chcemy czuć się wyjątkowe i docenione. Może to troszeczkę próżne, ale przecież słodkie i piękne :)

Na naszych spotkaniach poruszyłyśmy już wiele tematów budujących naszą siłę Mamy, a zarazem silnej kobiety: kurs samoobrony, tajniki pielęgnacji, stylizację, sesję fotograficzną, taniec, sztukę zdrowego odżywiania i wiele innych. To spotkanie będzie inne, pełne zabawy i śmiechu. Będziemy miały czas na ploteczki i mnóstwo relaksu i odprężenia. Dzięki uprzejmości kręgielni SKY Bowling zapraszamy Was w kolorowy świat kręgli!

Ponadto, dzięki upominkom podarowanym przez sponsorów spotkania będziemy mogły poczuć się naprawdę piękne!

Zapisy: Zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy wpisać: Marzec. Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona!! Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej, pamiętając, że kiedyś to właśnie Ty możesz czekać na to wolne miejsce :) 

Ostatnia modyfikacja wtorek, 22 marzec 2016 21:11
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo