Fotografka na Święta
Jeżeli chcesz zachować ulotne wspomnienia, zapraszam serdecznie na sesje noworodkowe, niemowlęce, rodzinne: WWW.FOTO-GRAFKA.EU
Mama w Wielkim Mieście
Drogie Mamy, na pewno niejednokrotnie wracacie myślami do tzw. „życia przed”. I chociaż trudno się do tego przyznać, nawet przed…
View More
 "Macierzyństwo jest spełnieniem" - portal Mamawlodzi.pl rozmawia z wojewodą łódzkim, Panią Jolantą Chełmińską. >> Portal Mamawlodzi.pl powstał z myślą o…
View More

Nasz portal

Witam w serwisie skierowanym do wszystkich mam z Łodzi,

Znajdziecie tu niezliczoną ilość artykułów na temat macierzyństwa, zapoznacie się z ofertą naszego miasta dedykowaną Wam i Waszym pociechom. 

Będziecie zawsze na bieżąco z tym, co dla Was istotne. Zapraszam do regularnego odwiedzania i współtworzenia portalu.

Redaktor naczelna

Zapraszamy

Mamy (i nie tylko) do pisania na łamach naszego portalu.

Wystarczy jeden e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

a możesz stać się jednym z redaktorów

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

WRACAM DO PRACY

Twój powrót do pracy zbliża się wielkimi krokami? Zastanawiasz się, jak to będzie? Szukasz sposobu na powrót do pracy ze spokojną głową?

Jeśli tak, przyjdź na warsztat, podczas którego przekonasz się, na ile jesteś przygotowana do powrotu i czego jeszcze potrzebujesz, aby odbyło się to harmonijnie i w zgodzie z Tobą.

Korzyści dla Ciebie:

  • odpowiesz sobie na pytanie, jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie gdy już wrócisz do pracy
  • określisz, w jakim stopniu jesteś gotowa do powrotu
  • zidentyfikujesz obszary, nad którymi warto dodatkowo popracować
  • zobaczysz, co dobrego może dać powrót do pracy Tobie i Twojej rodzinie
  • przekonasz się, że nie jesteś odosobniona w swoich obawach

Czas warsztatu: 9.30-14.00
Termin: 12.02.2016 r.
Miejsce: ul. Tuwima 95a w Łodzi
Inwestycja: 30 zł (w cenie: kawa, herbata, słodki poczęstunek)
Zapisy: droga mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy (jeśli jest inny od tego, przez który się zapisujesz). Po zapisaniu dostaniesz mailem dane do przelewu. Wpływ środków na moje konto jest potwierdzeniem udziału w warsztacie. Jeśli masz dodatkowe pytania w związku z warsztatem, wyślij je na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na pewno otrzymasz odpowiedź. Zapraszam na stronę wspierammamy.pl 

Ostatnia modyfikacja czwartek, 28 styczeń 2016 20:09
Oceń artykuł
(2 głosy)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo