Wydrukuj stronę

HOLI Centrum Uważności

W centrum miasta, w przyjaznej i komfortowej przestrzeni oferuje swoim gościom miejsce do wyciszenia natłoku myśli, budowania uważności, ukojenia emocji i inspirujących spotkań przy dobrej herbacie.

Poprzez różnorodne formy pracy z ciałem i umysłem dostarczamy metod do osiągania równowagi i wewnętrznego spokoju. Naszym celem jest, aby każdy z zajęć wyszedł z zregenerowanym ciałem i odświeżonym umysłem.

 

W ofercie HOLI Centrum Uważności znajdziesz:

 

 • różne formy jogi i pracy z ciałem

                  Joga poranna –  wtorki 8:30, środy 8:30

                  Joga – czwartki 19:30

                  Flow joga – czwartki 9:00

  Uważna joga jest to kompletnie inna od wszelkich form pracy, gdzie liczy się postęp, osiąganie, rezultaty. Praktykując uważną jogę liczy się nasze istnienie. Uważana joga daje możliwość obserwacji i zaznajamiania się ze swoimi granicami - zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej i emocjonalnej. Ćwicząc jogę wypatrujemy różnych, zazwyczaj subtelnych, zmian perspektywy swojego ciała, myśli i ogólnego poczucia własnego ja. To bardzo wzbogaca naszą prace wewnętrzną, dzięki temu mindful joga przynosi coś o wiele ważniejszego niż jedynie fizyczne jej zalety. 

                  Mindful joga - poniedziałki 19:30

 • kontemplacja ciała, oddechu i umysłu

  Warsztaty mają na celu relaksację oraz rozwój osobisty poprzez pracę z ciałem, ćwiczenia oddechowe, praktykę medytacyjną. Hatha-joga pomaga nam zrozumieć związek umysłu, ciała i emocji. Zajęcia poprowadzi Profesor socjologii, Krzysztof Konecki, pracownik UŁ, nauczający medytacji dla menedżerów, zarządzania talentami, socjologii emocji, komunikacji międzykulturowej. Jest instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności hatha - joga.

                  Kontemplacja ciała, oddechu i umysłu - Prof. Krzysztof T. Konecki - czwartki 17:30

 • regularne medytacje i praktyki mindfulness

  Mindfulness to zbiór praktyk - formalnych i nieformalnych medytacji uważności. By praktykować mindfulness nie potrzeba żadnej wiedzy i przygotowania medytacyjnego - formy pozwalają na łagodne wejście w praktykę w dowolnym momencie. Liczą się tylko chęci do zatrzymania, do bycia ze sobą i bycia tu i teraz. Mindfulness jest nauką medytacji, jednak w żadnym momencie nie jest ona odwołaniem do jakiejkolwiek religii, w swojej formie pozostaje świecka.

                  Praktyki mindfulness - środy 17:30

  Zajęcia Mind Detox ukierunkowane są na oczyszczanie i regenerację emocjonalną. To w ciele zapisane są emocje w postaci różnego rodzaju napięć i blokad. Łagodne formy ruchu pozwalają na otwieranie i puszczanie obciążonych stref. Dźwięk koi, oczyszcza, uspakaja, regeneruje na poziomie komórkowym. Poprzez uważną pracę z ciałem, oddechem i dźwiękiem pozwala na głęboki relaks, usuwa stres i zmęczenie z całego dnia.

                  Mind detox - środy 19:00

 • joga dla mam i uważność dla dzieci

  Masz małe dziecko? Chciałabyś chodzić na zajęcia, ale nie masz jak? Zapraszamy serdecznie - nasza sala jest otwarta na maluchy w każdym wieku. Zajęcia przeznaczone są dla mam, ale dzieci mogą swobodnie przebywać na sali, ćwiczyć z mamą, albo patrzeć, a czasem poprzeszkadzać by trenować cierpliwość mamusi. Bez stresu, bez uspokajania - ćwiczymy, bawimy się, włączamy dzieci w praktykę, albo po prostu pozwalamy im być.

                  Joga dla Mam - poniedziałki 17:00, czwartki 11:00

 • tai chi

  Zajęcia uczące podstawowych ćwiczeń tai chi nei gong pochodzących z przekazu wewnętrznego rodziny Yang, wg tradycji nazywanej Cesarskim Yang (przekaz ustny zachowany dzięki Wang Yong Quan- synowi kamerdynera wnuka cesarza). Zajęcia prowadzi Cezary Kwiatkowski -  instruktor tai chi z ponad 30 letnim stażem. Obecnie jest jedynym w Europie certyfikowanym instruktorem Imperial Yang Tai chi. Jest autorem książki Imperial Yang Tai chi.

                  Tai Chi - Cezary Kwiatkowski – poniedziałki 18:00

 • mindful coaching

 • warsztaty relaksacyjne, rozwojowe, coachingowe

 • treningi uważności

 • kursy redukcji stresu MBSR

  Zapoznaj się z naszą promocją :) oraz grafikiem zajęć: GRAFIK i zapisz się na zajęcia przez maila:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

  Tak, właśnie 5 zł!!

  Tyle kosztują wszystkie zajęcia z regularnego grafika (poza kursem MBSR). Nie ma tu żadnej sztuczki, zachęcamy do aktywnej pracy ze swoim ciałem, do zasmakowania jogi, mindfulness. 
  Ale również...
  Miesiąc regularnej praktyki pozwala zobaczyć jej pierwsze efekty! Dlatego dla osób, które w lutym będą na zajęciach co najmniej 6 razy ta cena wejść będzie obowiązywała również w marcu! :)


  HOLI Centrum Uważności
  recepcja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  t: 575 44 23 26
  Zapraszamy na stronę: www.centrumholi.pl
  fanpage: https://www.facebook.com/centrumholi

   Dojazd do nas:

 

 • autobusy 74, 80, 83 przystanek Nawrot-Kilińskiego (kierunek Wydawnicza)

 • autobusy 74, 80, 83 przystanek Tuwima-Kilińskiego

  a także:

 • autobus 57 przystanek Sienkiewicza-Park Sienkiewicza (kierunek Marysińska) oraz Sienkiewicza-Nawrot (kierunek Karpacka)

 • tramwaje 8, 10, 14 przystanek Piłsudskiego-Targowa (kierunek Retkinia) oraz Piłsudskiego-Kilińskiego (kierunek Widzew). 

Ostatnia modyfikacja wtorek, 23 luty 2016 21:25
Oceń artykuł
(1 Głosuj)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska