Jesteś tutaj: StartPoradniaPielęgnacjaDlaczego warto korzystać z poduszki do karmienia piersią?

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto korzystać z poduszki do karmienia piersią?

Artykuł reklamowy

Pierwsze chwile spędzone na karmieniu nowo narodzonego dziecka mogą być bardzo stresujące i problematyczne, gdyż wiele mam zamiast cieszyć się tym magicznym czasem zastanawia się, czy oby na pewno dobrze sobie radzi?

Najwięcej kłopotów napotykają mamy, które karmią po raz pierwszy - wtedy pojawia się też najwięcej pytań i wątpliwości. Jak poradzić sobie z właściwym przystawieniem dziecka do piersi?  Istnieje kilka podstawowych pozycji zalecanych do karmienia, dobrze jest spróbować każdej i wybrać odpowiednią dla siebie i maleństwa. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że w razie jakichkolwiek wątpliwości warto porozmawiać z położną w szpitalu lub udać się na konsultacje do poradni laktacyjnej. Prawidłowa pozycja przy karmieniu piersią jest bardzo istotna, sprawia, że karmienie jest łatwiejsze a ssanie bardziej efektywne. Właściwa pozycja pozwala odciążyć plecy i kark,  a mama i dziecko są szczęśliwsi i  bardziej zrelaksowani. W utrzymaniu prawidłowej i stabilnej pozycji przy karmieniu dziecka pomocna okazać się może odpowiednio dobrana poduszka do karmienia piersią.

Przykładem takiej poduszki jest poduszka do karmienia Poofi Pure. Cechuje się ona niezwykłą funkcjonalnością. Dzięki temu, że dobrze trzyma się w talii, mama ma zapewnioną stabilną pozycję przy karmieniu, co znacznie zwiększa komfort karmienia. Poduszkę można dopasować do swoich kształtów  (część jej wypełnienia można wyjąć lub przesunąć) Środkowa część poduszki – na której leży dziecko - jest nieco grubsza, co pozwala na ułożenie dziecka bliżej piersi.

Wypełnienie poduszki jest wykonane z elastycznych włókien silikonowanych, a zdejmowany pokrowiec - w stu procentach z miękkiej, atestowanej bawełny.  Na jednym z ramion poduszki znajduje się ukryta kieszonka na drobiazgi, które mogą okazać się przydatne podczas karmienia malucha. Oprócz tego, że rogal do karmienia Poofi jest praktyczny, to jego wykonanie jest niezwykle estetyczne. Twórcy poduszki zadbali o jej piękny wygląd i stonowaną kolorystykę (dominuje tu szarość, granat oraz biel). Dodatkowym akcentem ozdobnym jest niewielka kokardka w kolorze kontrastującym z barwą poduszki.

Karmienie piersią na poduszce jest o wiele wygodniejsze zarówno dla mamy jak i dla maleństwa.

Wybierając poduszkę do karmienia piersią warto zwrócić uwagę, aby była duża i stabilna – dzięki temu będzie mogła służyć jako bezpieczne gniazdko do asekuracji siadu czy też stabilne wsparcie pod brzuszek podczas prób raczkowania.

Cała seria Poofi Pure to szereg produktów, które rodzicom mają pomóc w codziennej opiece nad dzieckiem. Są one funkcjonalne, cechują się prostą forma i stonowaną kolorystyką. Wszystkie zostały wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Wspólnym akcentem dla wszystkich produktów z serii jest niewielka kokardka, będąca jednocześnie ozdobą każdego z akcesoriów.

Więcej informacji o produktach z serii Poofii Pure można znaleźć na stronie www.poofi.pl

Poduszka do karmienia Poofi Pure – cena 139 PLN www.poofi.pl

Ostatnia modyfikacja wtorek, 28 styczeń 2014 08:09
Oceń artykuł
(6 głosy)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo