Wydrukuj stronę

Dzień otwartych konsultacji logopedycznych w Pracowni Dobrego Rodzica

Jeśli zastanawiasz się nad tym,  czy mowa Twojego dziecka rozwija się prawidłowo to dobry moment, żeby wybrać się do logopedy. W najbliższy czwartek rodzice mogą zabrać maluchy do Pracowni Dobrego Rodzica.

Od godziny 15.00 do 20.00 dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda doradzi rodzicom jak pracować logopedycznie z dzieckiem. Konsultacje są nieodpłatne. Zostało jeszcze parę wolnych miejsc. Na wizytę możesz umówić się pod nr. tel. (42) 207 34 74 lub meilowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRACOWNIA DOBREGO RODZICA powstała przy Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. Dochód z działalności Pracowni jest przekazany na pomoc dzieciom z Fundacji. Pracownia Dobrego Rodzica to porady psychologa i logopedy, terapia rodzinna, dziecięca grupa wsparcia, warsztaty dla uczniów, szkolenia dla pedagogów oraz Teatr Form Terapeutycznych czyli spektakle dla najmłodszych. Po więcej informacji zapraszamy na www.pracowniarodzica.pl

Pracownia Dobrego Rodzica mieści się w centrum Łodzi Zapraszamy na ul. Gdańską 90  wejście od ul. Struga.  Na domofonie nr 6.

 

Ostatnia modyfikacja środa, 05 listopad 2014 20:49
Oceń artykuł
(3 głosy)
Dalia Ghazal-Szczygłowska

Ostatnie artykuły: Dalia Ghazal-Szczygłowska