Jesteś tutaj: StartPoradniaZdrowieWczesna Interwencja Terapeutyczna

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Wczesna Interwencja Terapeutyczna

 „Wczesna Interwencja Terapeutyczna” - pod tym hasłem Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” organizuje 26 i 27 listopada cykl bezpłatnych szkoleń skierowany do rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi z Łodzi i województwa.

W trakcie dwudniowego seminarium 8 specjalistów z dziedziny fizjoterapii, psychologii, tyflopedagogiki, neurologopedii i surdopedagogiki odpowie na pytanie, jak ważne jest wczesne rozpoznanie nieprawidłowości rozwojowych u małych dzieci i w jaki sposób można niwelować ich skutki.

Seminarium połączone jest z warsztatami, co daje niepowtarzalną możliwość zdobycia wiedzy również praktycznej z zakresu wczesnej interwencji u najmłodszych dzieci. W czasie warsztatów będzie można poznać m.in. Metody Dobrego Startu i Nauczania Kierowanego oraz zapoznać się z elementami diagnozy psychologicznej i neurologopedycznej.

Swoją wiedzą z zakresu wczesnej interwencji podzieli się z uczestnikami m. in. Paweł Zawitkowski – uznany fizjoterapeuta, autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Terapeuta szkoły terapii neurorozwojowej NDT-Bobath. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. O „komunikacji i zabawie z dzieckiem jako formie wczesnego wspierania rozwoju” opowie Eliza Kiepura - psycholog w Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, wykładowca w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Prelekcje wygłoszą również specjaliści: Olga Szymanowska, Małgorzata Walkiewicz-Krutak, Anna Raczyńska, Magdalena Bednarczyk, Katarzyna Wereszka, Magdalena Szczepara-Fabian.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w seminarium i warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego zachęcamy do jak najszybszego nadsyłania formularzy. Rekrutacja trwa do 15 listopada br. Więcej informacji o rekrutacji, a także program seminarium i formularz zgłoszenia dostępny na stronie: www.kolorowyswiat.org

Do udziału w seminarium zapraszamy w szczególności rodziców, nauczycieli i specjalistów pracujących z dziećmi z woj. łódzkiego, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę na temat wczesnej interwencji terapeutycznej.

 

Ostatnia modyfikacja czwartek, 04 grudzień 2014 09:35
Oceń artykuł
(3 głosy)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo