Jesteś tutaj: StartWspółpracaStrefa Straży PożarnejSpotkanie w "Domu w Łodzi"

Wyszukiwarka

Wspierają

Reklamy

 

 

 

 

 

 

Spotkanie w "Domu w Łodzi"

19 grudnia br. redakcja serwisu Mamawlodzi.pl odwiedziła Dom Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi” przy ulicy Wierzbowej 13. Dom wychowuje i  opiekuje się dziećmi cierpiącymi na przewlekłe schorzenia;  ponadto umożliwia im prawidłowy rozwój w ciepłej atmosferze i rodzinnej społeczności...

Okazją do spotkania z dziećmi – mieszkańcami Domu i z całym personelem, była wizyta Świętego Mikołaja wraz z pomocnikami – w osobie Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, nadbrygadiera Andrzeja Witkowskiego i strażaków z Komendy Wojewódzkiej PSP. Spełnili oni jedno z wielu marzeń dzieci i podarowali im pod choinkę piękny prezent.

Po raz kolejny wspólnie byliśmy świadkami niezwykłej atmosfery miłości i ciepła, jaka udziela się każdemu, kto ma okazję odwiedzić Dom i spotkać się z jego mieszkańcami. Dzieci emanują radością, dziecięcą beztroską i nadzieją, pomimo trudności i cierpienia, które są przecież ich udziałem każdego dnia. Towarzyszy temu przeświadczenie, że my, dorośli, moglibyśmy się od nich naprawdę sporo nauczyć. Podobnie zresztą, jak od Pani Prezes i całej załogi niezwykłych osób, które wykonują te niezwykle trudną pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Wszystkich, którzy mieliby życzenie w jakikolwiek sposób umilić życie podopiecznym „Domu w Łodzi” zapraszamy do odwiedzenia strony www Fundacji – lista potrzeb jest duża, ale bardzo często pomoc nie oznacza tylko wymiaru materialnego – zatem zachęcamy do pomocy.

Bardzo dziękujemy za przemiłe przyjęcie w dniu wczorajszym, a każde z dzieci przytulamy raz jeszcze i życzymy wszystkim wesołych, spokojnych Świąt.

Ostatnia modyfikacja środa, 22 styczeń 2014 10:22
Oceń artykuł
(13 głosy)
: Ремонт ноутбуков hp pavilion. Ремонт ноутбуков hp своими руками. Ремонт клавиатуры ноутбука hp. Сервисный центр samsung ремонт планшетов. Быстрый ремонт планшетов samsung. Ремонт планшетов samsung galaxy tab. Штукатурка стен своими руками. Качественная венецианская штукатурка своими руками. Наружная штукатурка своими руками.
Смартфон samsung galaxy отзывы. Хороший обзор смартфонов samsung galaxy. Смартфон samsung galaxy ace 2. Горнолыжные курорты италии отзывы. Лучшие горнолыжные курорты италии. Горнолыжные курорты италии фото. Лазерная коррекция зрения. Качественная коррекция зрения стоимость. Операция по коррекции зрения. Язык программирования python. Учим python быстро. Весь язык python с нуля. Лечение сетчатки глаза. Нервный тик глаза лечение. Болезни глаз лечение.

Najczęściej czytane

Społeczność

demo